skip to Main Content
0212 275 87 88 info@mbi.com.tr

Hakkımızda

Model, kurulduğu 1992 yılından itibaren büyük ve orta ölçekli işletmelerin verimlilik ve rekabet gücünü artıran esnek iş uygulamaları (yazılımları) geliştirir. Ayrıca yazılım ürünleri ile ilgili olarak da danışmanlık, eğitim ve destek hizmetleri verir.

null

Bilgi ve süreç yönetim sistemlerinin söz konusu olduğu her platformda, teknoloji ve proje yönetiminden gelen gücü ve iş ortaklarının sunduğu başarı odaklı hizmetleri ile, fiyat avantajlı ve uyarlanabilir çözümler sunar. Tüm hizmet ve ürünlerinde, diğer değişkenlerden bağımsız olarak “müşteri memnuniyeti” ilkesini gözetir.

Sektörlere Göre Çözümler

Model, her sektörün kendine özgü dinamiklerini gözeten, sektöre özel sorunları çözecek şekilde özelleştirilebilen ERP çözümleri sunmaktadır. Çözümlerin temelinde işletmenin tüm iş süreçlerinin modellenebileceği Model ERP yer alır. Model’in özgün yazılım teknolojisinin (Anadil Platformu) verdiği esneklik sayesinde yeni yazılım bileşenleri oldukça hızlı bir şekilde geliştirilerek müşterilerimizin kullanımına sunulur.

Vizyonumuz

Büyük ve orta ölçekli işletmelerin en çok tercih ettiği iş uygulamaları yazılım tedarikçisi olmak.

Misyonumuz

İşletmelere, uçtan uca, tam entegre, mevzuata ve güncel tekniklere ve stratejilere uygun yazılım çözümleri (ERP) sunarak kurumsal disiplin ve yönetim konusunda yardımcı olmak.

Tarihçe

Model 1992 yılında Ankara’da kuruldu. Unilever fabrikalarındaki üretim hatlarını takip eden sistemlerin danışmanlığı ile başlayan yazılım süreci 1995 yılında Türkiye’nin ilk yerli yazılım geliştirme platformu olan Anadil İş Uygulamaları Geliştirme platformu ile bir üst seviyeye çıktı.

1996 yılında Model ERP, Anadil Platformu ile geliştirilmeye başlandı. 1997 yılında ilk versiyonu piyasaya çıktı. Model ERP’nin ilk müşterisi dünyanın en büyük boya firmalarından birisi olan Jotun Boya Türkiye oldu. Daha sonra büyük ve orta ölçekli farklı sektörlerdeki üretim şirketlerinde kullanılmaya başlandı. Model ERP’nin sektör bağımsız modülleri ile müşteriye özel proje uyarlamaları yapılarak günümüze kadar gelindi.

Model, ERP çözümlerinin yanısıra müşterilere özel yazılım çözümleri de geliştirmektedir. Özellikle daha önce denenmemiş alan ve sektörlerde yazılımlar geliştirerek, zorlu bir sektör olan yazılım sektöründe uzmanlığını ispatlayarak müşterilerinin güvenini kazanmayı bilmiştir.

Model, 75 çalışanı ile 2013 yılından itibaren İTÜ Ayazağa Kampüsü’ndeki teknokentlerden ARI1′ deki ofisinde faaliyetlerini devam ettirmektedir.

Demo talebinde bulunabilir, ya da bilgi almak isteyebilirsiniz.

Back To Top
Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?