skip to Main Content
0212 275 87 88 info@mbi.com.tr

Model Desen Arşivi

Model Desen Arşivi, halı üretim süreçlerinizi daha verimli ve düzenli hale getirerek tasarım kodlarıyla halı desenlerinizi organize etmenin yeni bir standardını sunuyor. Özellikle halı firmaları için özel olarak tasarlanan bu program, maliyet açısından dostça bir çözüm sunmanın yanı sıra kullanım kolaylığı ve etkin performansla dikkat çekiyor

Satın Alma Yönetimi

Ana Avantajları;

Tasarım Kodlarıyla Kolay Kataloglama

Model Desen Arşivi, tasarım kodları aracılığıyla halı desenlerinizi düzenleyip kataloglamayı basitleştirir. Her desen, benzersiz bir tanımlayıcı ile sistemimizde güvenli bir şekilde saklanır.

Esnek ve Hızlı Desen Sorgulama

İstediğiniz her an desenlere kolayca ulaşabilir, hızlı ve esnek sorgulama özellikleriyle desenlerinizi kontrol edebilirsiniz. Bu, taleplere anında yanıt verebilmeniz anlamına gelir.

Toplu Desen Yönetimi

Desenleri sadece sipariş bazında değil, aynı zamanda toplu olarak ekleyip yönetebilirsiniz. Bu özellik, büyük ölçekli üretimlerde zaman tasarrufu sağlar.

Dokuma Süreçlerini Kolaylaştırma

Saklanan desenlerin dokuma zamanı geldiğinde, Model Desen Arşivi tezgaha hızlı bir şekilde gönderim yapabilmenizi sağlar. Bu, üretim süreçlerinizi daha etkin bir şekilde planlamanıza yardımcı olur.

Maliyet Dostu Bir Çözüm

Model Desen Arşivi, maliyet açısından daha uygun bir seçenek sunar. Yüksek performansı ve kullanıcı dostu arayüzü ile iş süreçlerinizi optimize etmek için ideal bir çözümdür.

Model Desen Arşivi’nin size nasıl yardımcı olabileceğini keşfetmek ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

Demo talebinde bulunabilir, ya da bilgi almak isteyebilirsiniz.

Back To Top
Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?