skip to Main Content
0212 275 87 88 info@mbi.com.tr

Sayın Ziyaretçilerimiz ve İş Ortaklarımız

Biz Model Bilgi İşlem olarak, müşterilerimize en yüksek kalitede ürün ve hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz. Bu taahhüdümüzü yerine getirirken, sektör standartlarına uymak ve işimizin güvenilirliğini artırmak adına çeşitli sertifikasyonlara başvurduk ve başarıyla tamamladık.

Müşterilerimize ve iş ortaklarımıza daha iyi hizmet sunabilmek adına, uzmanlığımızı ve sürekli iyileştirmeye olan bağlılığımızı kanıtlayan bir dizi sertifika aldık. Bu sertifikalar, ürün ve hizmetlerimizin kalitesini, güvenliğini ve sürdürülebilirliğini garanti altına alarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı amaçlamaktadır.

Bizim İçin Önemli Olanlar

Kalite Standartları

Model Bilgi İşlem, uluslararası kalite standartlarına uyumlu çalışarak ürün ve hizmetlerini en üst düzeyde sunma taahhüdündedir.

Güvenlik ve Veri Koruma

Müşteri bilgilerinin gizliliği ve veri güvenliği konularında üst düzey standartlara uymak, işimizin temel önceliklerindendir.

Çevre Duyarlılığı

Sürdürülebilirlik ilkelerine bağlı olarak, çevre dostu uygulamaları benimsemek ve çevre üzerinde olumlu bir etki bırakmak için çaba sarf etmekteyiz

Aldığımız Sertifikalar

Demo talebinde bulunabilir, ya da bilgi almak isteyebilirsiniz.

Back To Top
Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?