skip to Main Content
0212 275 87 88 info@mbi.com.tr

Verileriniz Sizde Kalır

Model Dimensional Reporting Model ERP ile entegre çalışmaktadır. Ayrıca rapor ara birimine ihtiyaç duyulmamaktadır. Böylelikle kendi sunucunuzda tuttuğunuz veritabanı üzerinden anlık raporlama yapabilirsiniz.

MDRFOTO6

Zengin Veri Görselleştirme

Amacımız kullanıcılara gerçek zamanlı kararlar alabilmeleri için gereken bilgileri sağlamak. Amaç basit olsa da, gerçek şu ki çoğu raporlama aracı kullanıcıların istedikleri özgürlükte rapor tasarlamalarına izin vermez ve bazı durumlarda kısıtlamalara gider. Kuruluşun gelişen ihtiyaçları, bir raporlama çözümünün basit ve anlaşılır son kullanıcı özelleştirme seçenekleri sunmasını gerektirir. Esneklik anahtardır ve kullanım kolaylığı her şeyden önemlidir.

MDRFOTO1

Önizleme , Yazdırma ve Dosyaya Aktarma

Html ,Xls,Xlsx ,Txt ve Pdf formatlarında çıktı almanıza imkan sağlar. Tasarladığınız grafik bazlı raporlar tek tuş ile görüntülenir ve Pdf formatına aktarım yapılabilir.

MDRFOTO2
MDRFOTO3

Bilgi Analizi Kolaylaştı

Pivot raporumuzun sağladığı Dashboard’umuz ile mümkün olan en kısa sürede sezgisel ve okunması kolay iş zekası panoları sunabilmeniz için tam entegre, güçlü ve yüksek performanslı veri analizi özellikleri ile birlikte gelir.

Kuruluşun uzun vadeli başarısı, tamamen kuruluş genelinde görev açısından kritik bilgilerin doğru bir şekilde paylaşılmasına bağlıdır. Yönetim ve çalışanlar için bireysel kararların etkisini göstermek, olağanüstü performans ve özelleştirme seçeneklerine sahip sezgisel bir raporlama platformu gerektirir.

Model, kurulduğu 1992 yılından itibaren büyük ve orta ölçekli işletmelerin verimlilik ve rekabet gücünü artıran esnek iş uygulamaları (yazılımları) geliştirmektedir.

Yılların vermiş olduğu bu tecrübe sayesinde kullanıcıların karşılaşacakları raporlama ihtiyaçlarını tespit edip bu uygulamayı geliştirmiştir.

Tamamen Özelleştirilebilir Rapor Türleri

Tablo ve pivot uygulamaları ile liste, grup ve görsel raporlara kadar çeşitli rapor türleri oluşturabiliriz. Kuruluşunuzun analitik gereksinimlerini karşılamak için net, özlü ve tam olarak biçimlendirilmiş belgeler oluşturmak için tam bütünleşmiş hesaplanan alanlar ve görsel rapor sihirbazımızdan yararlanabilirsiniz

MDRFOTO4
MDRFOTO5
MDRFOTO6

Dinamik Rapor Filtreleri

Metin, tarih , sayı olarak listelenen veri alanlarından  sizin ve kullanıcılarınızın sezgisel bir arayüz aracılığıyla rapor verilerini dinamik olarak filtrelemenize olanak tanır.

MDRFOTO7
MDRFOTO8

Demo talebinde bulunabilir, ya da bilgi almak isteyebilirsiniz.

Back To Top
Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?