skip to Main Content
0212 275 87 88 info@mbi.com.tr

Weavelink Entegrasyonu

Tekstil endüstrisinde verimliliği ve izlenebilirliği artırmak için yazılım tabanlı çözümler kaçınılmaz hale gelirken, Weavelink,Model ERP ile birleşerek halı makinelerinin kontrolünü sağlayarak üretim süreçlerini kesintisiz bir şekilde optimize ediyor. Model ERP’nin öncü rolü ile birleşen bu entegrasyon, işletmelere kapsamlı ve etkili bir çözüm sunuyor.

Ar-Ge Yönetimi

Weavelink, halı ve tekstil endüstrisinde kullanılan çeşitli makinelerin kontrolünü sağlamak için tasarlanmış bir yazılımdır. Vandewiele tarafından geliştirilen bu yazılım, üretim süreçlerini izlemek, verimliliği artırmak ve makinelerin performansını optimize etmek için kullanılır.

Günümüzde, tekstil endüstrisinde verimlilik ve izlenebilirlik sağlamak için yazılım tabanlı çözümler giderek daha önemli hale gelmektedir. Model ERP ve Weavelink arasında kurulan entegrasyon, halı ve tekstil üretim süreçlerini optimize etmek için birleşik bir çözüm sunmaktadır. Bu entegrasyon, müşteri siparişlerinin yönetiminden, dokuma programlarının planlanmasına ve üretim emirlerinin otomatikleştirilmesine kadar geniş bir yelpazede iş birliği sağlamaktadır.

Entegrasyonun ana başlıkları şunlardır:

1.Müşteri Siparişlerinin Aktarımı

Model ERP’de oluşmuş olan müşteri siparişleri Weavelink Planlama Server’ına gönderilir.

2.Dokuma Programlarının Aktarımı

Weavelink Planlama Server’ında yazılmış olan dokuma programları (Planned Schedule), Weavelink’te onaylandıktan sonra planlanan program olarak Model ERP’ye aktarılır.

3.Üretim Emirlerinin Oluşturulması

Dokuma bittikten sonra tezgahlardan gelen dokuma bilgisi (Woven Schedule) alınarak Model ERP’de üretim emri oluşturulur. Oluşturulan üretim emrindeki her bir operasyon için iş emirleri açılır ve dokuma iş emri otomatik olarak üretildi olarak kapatılır.

4.Tezgahlardaki Program Durumunun İzlenmesi

Belirli aralıklarla tezgahlardaki programların % kaçının bittiği (Loom Status) ve hangi programların olduğu bilgisi alınır.

5.Palet Aktarımlarının Otomatikleştirilmesi

Model ERP’de yeni açılmış olan paletlerin otomatik olarak Weavelink Master server’a aktarımları gerçekleştirilir.

Demo talebinde bulunabilir, ya da bilgi almak isteyebilirsiniz.

Back To Top
Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?