Kurumsal

Kurumsal

Hakkımızda

Model, kurulduğu 1992 yılından itibaren büyük ve orta ölçekli işletmelerin verimlilik ve rekabet gücünü artıran esnek iş uygulamaları geliştirir, danışmanlık, eğitim ve destek hizmetleri verir. Bilgi ve süreç yönetim sistemlerinin söz konusu olduğu her platformda, teknoloji ve proje yönetiminden gelen gücü ve iş ortaklarının sunduğu başarı odaklı hizmetleri ile, fiyat avantajlı ve uyarlanabilir çözümler sunar. Tüm hizmet ve ürünlerinde, diğer değişkenlerden bağımsız olarak “müşteri memnuniyeti” ilkesini gözetir. 

SEKTÖRLERE ÖZEL ERP ÇÖZÜMLERİ 

Model, her sektörün kendine özgü dinamiklerini gözeten, sektöre özel sorunları çözecek şekilde özelleştirilebilen ERP çözümleri sunmaktadır. Çözümlerin temelinde işletmenin tüm iş süreçlerinin modellenebileceği Model ERP yer alır. Model'in özgün yazılım teknolojisinin (Anadil Platformu) verdiği esneklik sayesinde yeni yazılım bileşenleri oldukça hızlı bir şekilde geliştirilerek müşterilerimizin kullanımına sunulur.
Büyük ve orta ölçekli işletmelerin en çok tercih ettiği iş uygulamaları yazılım tedarikçisi olmak
İşletmelere, uçtan uca, tam entegre, mevzuata ve güncel tekniklere ve stratejilere uygun yazılım çözümleri (ERP) sunarak kurumsal disiplin ve yönetim konusunda yardımcı olmak.
Hakkımızda