skip to Main Content
0212 275 87 88 info@mbi.com.tr

ERP Modülleri ve İşlevleri

Model ERP, işletmenizdeki tüm departmanları kapsayan birbirleri ile tam entegre ERP modülleri sunmaktadır. Model ERP Modülleri çok esnek parametrelerle işletmenizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde uyarlanır.

Model ERP Tüm Modüller

ERP’nin modülleri belirli bir bütünlük içerisinde parça parça uyarlanabileceği gibi en az beş modülden oluşan temel modüller (satınalma, satış, stok, muhasebe, finans) bir arada da uyarlanabilir. Bunlara gerektiği durumda Üretim, Kalite Yönetimi, Hazine Yönetimi vb. gibi modüller de eklenerek hepsi bir arada uyarlanabilir.

Diğer modüller zamanla mevcut uyarlamaya entegre edilebilir. Projenizde hangi modüllerin kullanılacağına ve hangi zaman diliminde hangi modüllerin devreye alınacağına Model ERP danışmanları ile birlikte yapılan analiz toplantılarında sizlerle birlikte karar veriyoruz.

ERP’nin modüllerinin işletmeniz tarafından tam verimli bir şekilde kullanılabilmesi için ERP danışmanı arkadaşlarımız, iş süreçlerinizi inceleyerek Model ERP modüllerinin sizin iş süreçlerinize uygun bir şekilde çalışmasını nasıl sağlayabileceklerini belirlerler. Bunları sizlere öneri olarak sunarlar. Bazı durumlarda ise Model‘in geçmişten getirdiği danışmanlık tecrübeleri ile size mevcut iş süreçlerinizde değişiklik önerilerinde de bulunurlar. Böylece çift taraflı bir etkileşim ile Model ERP modüllerinden en üst seviye fayda sağlanmış olur. Kavramsal tasarım denilen ERP’nin işletmenize uyarlandığında nasıl çalışacağını hangi iş akışlarında hangi belge ve bilgilerin girileceği ve raporlamaların yapılabileceği gibi bilgileri içeren bir tasarım ortaya çıkar ve bu ERP uyarlamasının yol haritasını oluşturur.

Model ERP‘nin mevcut modüllerin yanı sıra müşterilerimizin ihtiyaçları veya sektörel ihtiyaçlar doğrultusunda modüllerde yazılımsal değişiklikler yapılabildiği gibi yeni modüller de geliştirilebilmektedir. Tamamen size özel proje yaklaşımı çerçevesinde standart fonksiyonlarımızı parametrelerle veya gerektiğinde yazılım geliştirerek size uygun hale getiriyoruz.

Model ERP Modülleri Nelerdir?

Demo talebinde bulunabilir, ya da bilgi almak isteyebilirsiniz.

Back To Top
Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?