Zırhlıoğlu Şirketler Grubu'nun en önemli şirketi Zırhlıoğlu Gıda 2018'e Model ERP ile girmeye hazırlanıyor.

Zırhlıoğlu Şirketler Grubu'nun en önemli şirketi Zırhlıoğlu Gıda 2018'e Model ERP ile girmeye hazırlanıyor.

Perakende sektörünün köklü şirketlerinden Zırhlıoğlu Gıda, Bazaar Gıda'dan sonra Model ERP'yi kullanacak ikinci grup şirketi olacak. Perakende mağazalarında satışlar Cash&Carry yöntemi ile gerçekleşmektedir. Kritik mağaza operasyonları Model ERP üzerinde takip edilecek. Kesintisiz çalışacak yazılım sayesinde yüzde yüz müşteri memnuniyetini ön plana alan çözüm, merkezi sistemle çift taraflı sürekli veri haberleşmesi sağlayacak. Kesintisiz çalışma adına mağazalardaki kasalarda kullanılmak üzere özel yazılımlar geliştirilerek Model ERP uygulamasına entegre edildi. Kurumsal gelişimini bilişim alt yapılarını iyileştirerek devam eden Zırhlıoğlu Grubu'nun 2018 hedefi tüm mağazalarında Model ERP sisteminin hayata geçirilmesidir.

Zırhlıoğlu Hakkında

80 yıllık perakendecilik tecrübesine sahip, 3 grup şirketi, 300’e yakın çalışanıyla beraber büyük bir aile olan Zırhlıoğlu; Mağazacılık, Distributorlük, Dış Ticaret ve Private Label Üretimi olmak üzere 4 farklı kanalda operasyonlarını yönetiyor.

12 noktasıyla Bakkal, Market, Büfe, Kantin, Restoran, Yemekhane, Otel, Yurt, Özel Kuruluşlar, Kamu Kurumları vb. gibi 20’den fazla müşteri grubuna hizmet veren Zırhlıoğlu, sektörün gelişimine öncülük etmeyi kendine ilke edinmiş bir grup şirketidir. 

Zırhlıoğlu; Geniş ürün yelpazesi, kaliteli hizmet ve uygun fiyatlarıyla, iç pazardaki gücünü günden güne arttıran bir grup şirketidir.