PRO ERP ÇÖZÜMÜ

TALEP FORMU

adınız, soyadınız ?
ulaşabileceğimiz telefon numarası ?
e posta adresiniz ?
firma adınız ?
adresiniz ?
iletmek istediğiniz mesajınız ?
GÖNDER
TALEP FORMU
STANDART ERP
ÇÖZÜMÜ


MUHASEBE
FİNANS YÖNETİMİ
HAZİNE YÖNETİMİ
SATIŞ
DEPO YÖNETİMİ
SATIN ALMA
E-FATURA
ÜRETİM YÖNETİMİ
MPS-MRP
KALİTE KONTRO
PERSONEL -BORDRO
SABİT KIYMETLER
MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ (CRM)

 

SAHADAN VERİ TOPLAMA

Herhangi bir üretim yönetimi sisteminin ve buna bağlı üretim planlama alt sistemi veya kalite yönetim sisteminin doğru işleyebilmesinin temel kuralı açılmış olan iş emirlerinin ilgili operasyonlar tamamlandıkça zamanında kapatılmasıdır. Yani üretim sahasından üretim teyidlerinin tam zamanında ve doğru olarak alınmasıdır.

Üretim süreçlerinde yapılan işlemlerin özelliklerine göre (manuel, yarı manuel, tam otomatik makina veya tezgah kullanımı) iş emirlerinin üretim teyidlerinin nasıl alınacağı belirlenmelidir. Mobil cihazlar, dokunmatik ekranlar veya bir bilgisayar kullanılarak üretim teyidleri alınabilir. Bu yöntemlerden hangilerinin kullanılacağı ise ilgili projede karar verilmesi gerekir.

 

TEKLİF TOPLAMA SİSTEMİ

Satın alma bölümlerinin en çok zorlandğı konulardan bir tanesi olabildiğince çok satıcıdan teklifl toplanması ve bunların değerlendirilmesidir. Satıcılardan teklifler Excel, pdf, faks, email vb gibi değişik ortamlarda geldiği için gelen tekliflerin tek tek yorumlanıp bir programa girilmesi ve daha sonra da değerlendirilmesi gerekmektedir. Bu da zaman alıcı bir iştir. Olabildiğince çok satıcıdan teklif almak tüm üst seviye yöneticilerin olmasını en çok arzı ettiği şeylerden birisidir.

Model ERP, çok satıcıdan teklif almanın önündeki en büyük engellerden birisi olan gelen tekliflerin sisteme elle giriş "yükünü" ortadan kaldıran bir sistem önermektedir. Sizin bünyenizdeki bir web arayüzünden tedarikçilerin tekliflerini girebilecekleri ve anında Model ERP içerisinde tekliflerin görülebileceği bu sistem sayesinde sınırsız sayıda tedarikçiye teklif talebi gönderilebilir. Teklif sayılarının artması da en uygun teklifi almak için önemli bir argümandır.

 

KURUMSAL PERFORMANS (BÜTÇE)

Bütçe tahmin tipleri ile farklı senaryolar oluştumak ve bu senaryolara göre farklı bölüm büçelerinin planlanan ve gerçekleşen değerlerinin takibini sağlamak mümkündür. Bütçe kalemlerinin sistem içerisindeki verilerden (satış, muhasebe vb gibi) otomatik çekilmesinin yanı sıra sistem içerisinde bulunmayan bir takım verilerin de dışardan girişine imkan sağlayan esnek bir alt yapı vardır. 

Farklı bölümlerin veya bölgelerin kendi bütçe değerlerini kendilerinin girebileceği ve girilen bütçe değerlerinin merkezde konsolilde edilmesi sağlanabilmektedir.

 SAHADAN VERİ TOPLAMA MODÜLÜ

SATIŞ SONRASI HİZMETLER MODÜLÜ

KURUMSAL PERFORMANS (BÜTÇE) MODÜLÜ

3D CAD ENTEGRASYONU MODÜLÜ

TEKLİF TOPLAMA SİSTEMİ MODÜLÜ

MALİYET MUHASEBESİ MODÜLÜ

COPYRIGHT © 2014 MODEL BUSINESS SOLUTION . ALL RIGHTS RESERVED      |      GİZLİLİK POLİTİKASI