TEMEL ERP ÇÖZÜMÜ

TALEP FORMU

adınız, soyadınız ?
ulaşabileceğimiz telefon numarası ?
e posta adresiniz ?
firma adınız ?
adresiniz ?
iletmek istediğiniz mesajınız ?
GÖNDER
TALEP FORMU

HAZİNE YÖNETİMİ

Finansal dış kaynak kullanım mekanizmalarının yaygınlaşması ile birlikte kullanılan fonların takibinin yapılması ihtiyacı da artmıştır.

Model ERP hazine yönetiminin sunduğu banka neznindeki kredi limitlerin takibi, kredi ödeme tabloları ve bunlara ait ödemelerin takibi, leasing ödeme tabloları ve bunların ödemeleri ile aylık faturalarının girişi ve muhasebe entegrasyonlarının otomatik olarak yapılması işlerinizi kolaylaştıracak önemli özelliklerdir.Opsiyoneldir
.

 

MUHASEBE

Tüm işletme faaliyetlerinin rakamsal ifadesini bulduğu muhasebe bölümünde esnek hesap planı ve maliyet merkezi kurgusu ile çok boyutlu analiz ve raporlama imkanı elde edilir. Diğer tüm modüllerle sıkı entegrasyon muhasebe verilerinin zahmetsiz ve güncel olarak oluşması sağlanabilir. Model ERP, yasal düzenlemelerle tamamen uyumlu ve güncel mevzuatın sürekli takip edildiği güçlü ve sağlam bir takip sistemi sunmaktadır.

 

STOK YÖNETİMİ

İşletmeler stoklara mümkün olduğunca az sermaye yatırmak ister, böylece fonları başka yerlerde kullanabilmeye çalışır. Fakat aynı zamanda işletmenin üretim ve pazarlama fonksiyonlarının da aksamasına yol açmayacak kadar stok bulundurması gereklidir. Bu iki husus arasında denge kurmaya çalışır. Bu iki amaç arasındaki dengeyi kurabilmek için de etkin ve dinamik bir stok yönetim ve analiz aracı gerekir. Model ERP, her türlü stok hareketi senaryolarına göre uyarlanabilecek bir stok yönetim sistemine sahiptir. Stok kartlarının boyutlu (özelliklere göre) parametrik bir şekilde konuşan kod yapısından açılabilmesi ve bu yapıya göre stok durumu sorgulamalarının yapılabilmesi mümkündür.

 

DEPO YÖNETİMİ

Her bir stok kaleminin ayrı bir seri numarası ile takip edilmesinin gerekli olduğu sektörlerde mobil cihazlarla destekli bir depo yönetim sistemi günümüzün en temel gereksinimlerinden birisi olmuştur. Depo adresleme yöntemi kullanılarak da etkin bir depo yönetimi mümkün olmaktadır.


Opsiyoneldir
.

 

E-FATURA

E-fatura mükellefi şirketler diğer e-fatura mükellefi olan şirketlere kanunen faturalarını e-fatura olarak iletmek zorundadırlar. Standartları GİB tarafından belirlenmiş e-fatura gönderme ve alma işlemleri Model ERP'de iki şekilde yapılabilmektedir: Doğrudan entegrasyon ile GİB'in sistemine doğrudan fatura gönderip almak veya GİB'İn e-fatura portalına fatura yüklemek için XML çıktı kullanılması..


Opsiyoneldir.
DEPO YÖNETİMİ MODÜLÜ

E-FATURA MODÜLÜ

FİNANS MODÜLÜ

HAZİNE YÖNETİMİ MODÜLÜ

MUHASEBE MODÜLÜ

SATIN ALMA MODÜLÜ

STOK YÖNETİMİ MODÜLÜ

SATIŞ MODÜLÜ

COPYRIGHT © 2014 MODEL BUSINESS SOLUTION . ALL RIGHTS RESERVED      |      GİZLİLİK POLİTİKASI